Apie mus

Gumbinės g. 18, LT-76001 Šiauliai
Tel.: (8~41) 523961, (8~41) 523950
El.p.: svdm@splius.lt

Įstaigos tipas - neformaliojo vaikų švietimo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Duomenys apie Šiaulių dailės mokyklą

kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Įm. k. 190541483
Direktorė - Irena Šliuželienė
Direktorės pavaduotoja ugdymui - Eglė Bičkienė

Iki mūsų galima atvykti  miesto autobusais ir maršrutiniais taksi.
Autobusų stotelė: "Autobusų stotis". Mūsų adresas: Gumbinės 18.

Mus rasite čia:

Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Visus, visus vaikus, kurie mėgsta piešti ir, kurie nori išmokti piešti kviečiame ateiti mokytis į Šiaulių dailės mokyklą.

Būsimų mokinių dokumentai priimami nuo 2017 metų sausio 1d. Šiaulių dailės mokykloje adresu Gumbinės g. 18. Šiauliai. Informacija teikiama tel. 523961, 523950.  Gebėjimų patikrinimas vyks gegužės mėn. 10.00 ir 16.00 val.   Turėti pieštuką, trintuką, dažų dėžutę ( akvarelę arba guašą).

Mokykloje mokoma: piešimo, tapybos, skulptūros, kompozicijos, dailėtyros.

Mokykloje vykdomos programos:

1. Ankstyvojo dailės ugdymo programa ( 7-9 m amžiaus vaikai) trukmė 3 metai, 4 pamokos per savaitę (erdvinė raiška, spalvinė – grafinė raiška).

Priimame be gebėjimų patikrinimo.

2. Pradinio dailės ugdymo programa (10-11 m amžiaus vaikai) trukmė 2 metai, 8 pamokos per savaitę ( piešimas, tapyba, skulptūra, kompozicija).

3. Pagrindinio dailės ugdymo programa (12 m ir vyresni mokiniai) trukmė 4 metai, 9 pamokos per savaitę ( piešimas, tapyba, skulptūra, kompozicija, dailėtyra).

4. Kryptingo ugdymo dailės programa skirta dailės mokyklą baigusiems ir norintiems tobulinti įgūdžius mokiniams – 1 metai, 6 pamokos per savaitę (piešimas, tapyba).

Baigus pagrindinio dailės ugdymo kursą (4 metai), įteikiamas mokyklos baigimo pažymėjimas