Apie mus

Gumbinės g. 18, LT-76001 Šiauliai
Tel.: (8~41) 523961, (8~41) 523950
El.p.: svdm@splius.lt

Įstaigos tipas - neformaliojo vaikų švietimo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Duomenys apie Šiaulių dailės mokyklą

kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Įm. k. 190541483
Direktorė - Irena Šliuželienė
Direktorės pavaduotoja ugdymui - Eglė Bičkienė

Iki mūsų galima atvykti  miesto autobusais ir maršrutiniais taksi.
Autobusų stotelė: "Autobusų stotis". Mūsų adresas: Gumbinės 18.

Mus rasite čia:

Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Visus, visus vaikus, kurie mėgsta piešti ir, kurie nori išmokti piešti kviečiame ateiti mokytis į Šiaulių dailės mokyklą.

Būsimų mokinių dokumentai priimami nuo 2018 metų sausio 1 d. Šiaulių dailės mokykloje adresu Gumbinės g. 18. Šiauliai. Informacija teikiama tel. 523961, 523950.  Gebėjimų patikrinimas vyks birželio 4 d. 10.00 ir 16.00 val.   Turėti pieštuką, trintuką, dažų dėžutę ( akvarelę arba guašą).

Mokykloje mokoma: piešimo, tapybos, skulptūros, kompozicijos, dailėtyros.

Mokykloje vykdomos programos:

1. Ankstyvojo dailės ugdymo programa ( 7-9 m amžiaus vaikai) trukmė 3 metai, 4 pamokos per savaitę (erdvinė raiška, spalvinė – grafinė raiška).

Priimame be gebėjimų patikrinimo.

2. Pradinio dailės ugdymo programa (10-11 m amžiaus vaikai) trukmė 2 metai, 8 pamokos per savaitę ( piešimas, tapyba, skulptūra, kompozicija).

3. Pagrindinio dailės ugdymo programa (12 m ir vyresni mokiniai) trukmė 4 metai, 9 pamokos per savaitę ( piešimas, tapyba, skulptūra, kompozicija, dailėtyra).

4. Kryptingo ugdymo dailės programa skirta dailės mokyklą baigusiems ir norintiems tobulinti įgūdžius mokiniams – 1 metai, 6 pamokos per savaitę (piešimas, tapyba).

Baigus pagrindinio dailės ugdymo kursą (4 metai), įteikiamas mokyklos baigimo pažymėjimas