Eglės Bičkienės, Gitanos Kaltanienės, Violetos Kiznienės, Irenos Šliuželienės kūrybos darbų paroda

Vasario 1 d. Šiaulių apskrities vyriausiajame policijos komisariate keturios dailininkės, Šiaulių dailės mokyklos mokytojos -Eglė Bičkienė, Gitana Kaltanienė, Violeta Kiznienė ir Irena Šliuželienė atidarė savo kūrybos darbų parodą. Dailininkės grafikos ir akvarelės darbus skyrė komisariato darbuotojams, tikėdamos, kad tai bus geros nuotaikos ir pozityvių emocijų šaltinis. Kad, gal būt, pažadins žmonių norą pabandyti kurti ir taip neįprastoje veikloje surasti savo pomėgį. Parodos atidarymo metu nestigo šypsenų, gėlių ir saldainių. Lankytojai- komisariato darbuotojai ir dailininkės pasikeitė gera nuotaika , šiltomis emocijomis, aptarė kūrybos ypatumus. Nuoširdžiai dėkojame už suteiktą galimybę, gražų priėmimą ir pagalbą rengiant parodą.