Plakato kūrybinės dirbtuvės su Mariumi Žalneravičiumi

Gegužės 5 d., penktadienį, 15 val. Šiaulių dailės galerijoje Vilniaus dailės akademijos dėstytojas Marius Žalneravičius ves kūrybines plakato dirbtuves PLAKATS! GRAŽU A NE GRAŽU? Dalyvių amžius nuo 16 metų. Dalyvavimas nemokamas, vietų skaičius ribotas, todėl būtina registracija el. paštu: naujienos@siauliugalerija.lt

Dirbtuvių tema: NEBIJAU PASAKYT, kad esu šiaulietis, kad myliu, kad mėgstu, kad nekenčiu, kad didžiuojuos, kad svajoju pakeisti, kad mane užknisa ir t.t. (kalbėsime apie Šiaulius). Visa tai pasakysime grafine kalba. Priemonės mišrios. Formatas A1.
Plakato kūrybinėse dirbtuvėse bandysime minimaliomis priemonėmis išspausti maksimumą ekspresijos, įtaigos plakate. Drąsiai klysime, darysime grafinius eksperimentus ir nebus GRAŽU NE GRAŽU. Tikslas - susipažinti su pagrindiniais plakato kūrimo principais, atrasti savo talentus, džiaugtis kūryba.

"Grafiniame dizaine esu jau nuo 1995 metų. Esu baigęs Šiaulių dailės mokyklą, du metus mokiausi Edukologijos Universitete Dailės katedroje. Esu Vilniaus Dailės Akademijos Dizaino katedros Magistrantūros studijų absolventas. Daugiau nei 15 metų dirbau reklamos agentūrose (Leo Burnett, TBWA, Ogilvy, Nomoshiti) dizaineriu ar meno vadovu, kūrybininku.
Šiuo metu esu Vilniaus Dailės Akademijos, Grafinio Dizaino katedros dėstytojas ir nepriklausomas kūrėjas. Daug dirbu su plakatais, pasaulinėmis parodomis, kultūriniais, socialiniais projektais ir t.t. Šiandien man įdomu žmogaus kūrybiškumo ribos arba neribotumas. Klausiu savęs ir kitų, kas atskleidžia žmogaus talentų gelmes, kaip atrasti savąsias dovanas ir jų neužkasti. Tai man svarbu dirbant su studentais, kūrybinėje komandoje, kalbantis su vaikais ar tiesiog dizainerio kasdienybėje. Šia paroda noriu, nors ir labai menkai, bet prisidėti prie Šiaulių kultūrinio gyvenimo, atiduoti smulkią duoklę savo gimtąjam miestui." (Marius Žalneravičius)

Nepraleiskite progos pasisemti žinių, kūrybinių impulsų iš didelę patirtį plakato kūrime turinčio profesionalo! Dirbtuvių metu veiks Mariaus Žalneravičiaus plakatų paroda MANA MIESTS ir Vilniaus dailės akademijos studentų plakatų paroda RISING STARS.

Tai vienas iš festivalio DIZAINO SAVAITĖ renginių.