Svečiai iš Švedijos, Norvegijos, Estijos

Šių metų lapkričio septintą dieną dailės mokykloje tvyrojo skandinaviškas santūrumas.  artu su Juventos progimnazijos mokiniais mus aplankė svečiai iš Estijos, Švedijos ir Norvegijos. Ekskursijos po mokyklą metu moksleiviai klausėsi mokytojų pasakojimo (svečiams padėjo vertėjai). Vėliau mokiniai pasidalino grupelėmis ir ėmėsi kūrybinių darbų. Mūsų mokyklos mokytojai vedė erdvinės plastikos pamokėlę (buvo galima iš gipso pasidaryti savo rankos atspaudą) ir grafikos pamokėlę (spaustuvėje su grafikos staklėmis vaikai atsispaudė paveikslėlį). Norvegų moksleiviai sakė, kad tokių mokyklų jų šalyje nėra - yra kitokios galimybės lavintis, tačiau jiems pas mus patiko. Labiausiai svečiams įsiminė praktinės užduotys, nes darbelius bus galima parsivežti namo ir parodyti tėvams ir draugams.

mokytoja E. Bičkienė