Menų vakaras

Lapkričio 25 d. vyko jau tradicija tapęs renginys-"Menų vakaras".Kasmet vis kitoks-nepakartojamas, pilnas netikėtumų, paslapčių ir atradimų. Šį kartą ieškojome "kitokio pasaulio".
Vakaro metu vykome į Kelmės kultūros centro dailės galeriją, kur apžiūrėjome mažosios skulptūros parodą "Skulptoriai skaito Donelaitį". Po to važiavome į Palendrių vienuolyną-klausėmės kaip vienuoliai gieda grigališkąjį choralą. Susitikome su vienu iš brolių. Kalbėjomės apie amžinąsias vertybes-grožį, meilę, dėkingumą, pagarbą. Vėliau-Tytuvėnų piligrimų centre-buvusioje vienuolių valgykloje, po žvaigždiniais skliautais, prie bendro stalo, gėrėme žolelių arbatą ir valgėme dangiško skonio bandeles. Buvo šilta ir jauku.
Lydimi gidės, klaidžiojome XVI amžių menančio Tytuvėnų bernardinų vienuolyno koridoriais, žvalgėmės po celes, ieškojome paslapčių ir mistikos, klausėmės vargonų muzikos.
"Pagavę įkvėpimą" piešėme "Kitokį pasaulį". Smagiai pristatėme savo paveikslus. Vakaro pabaigoje- "O' buolių" nominacijos.......
Na, ką gi - spaudžiame patinka, dalinamės įspūdžiais ir...laukiame kito MENŲ VAKARO.