Tradiciniai renginiai

Mokyklos veiklą geriausiai pristato mokinių ir mokytojų parodos.

Per peržiūras atrinkti visų kursų įdomiausi mokinių darbai pristatomi eksponuojant mokyklos erdvėse pradinio ir pagrindinio dailės ugdymo programų rezultatus. Šios nuolat keičiamos parodos leidžia matyti mokinių augimą, atsiskleidžiančius talentus, besikeičiančių kartų ypatumus.

Baigiamieji pagrindinio dailės ugdymo programos darbai pateikiami kaip paroda su kuria gali susipažinti visa mokyklos mokinių, mokytojų, tėvų ir miesto bendruomenė. Tai puiki patirtis jauniesiems menininkams pristatyti savo kūrybos rezultatus.

Kasmet organizuojame tarptautinį mokinių piešinių konkursą „Gamta – didelis stebuklas“, kurio laimėtojų bei nominantų darbai pristatomi mokyklos erdvėse, o vėliau keliauja džiugindami Šiaulių miesto bendruomenę: Šiaulių prekybos centre „Akropolis“, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos jaunimo erdvėje, Šiaulių 1-ojoje muzikos mokykloje, prekybos centro „Saulės miestas“ erdvėse.

Mokytojai mokyklos erdvėse kiekvienais metais pristato savo kūrybą pasitelkdami kiekvienai parodai vis kitokią idėją.

Šiaulių dailės mokyklos mokytojai yra ir aktyvūs dailininkai, kūrėjai, kurie aktyviai dalyvauja pleneruose, projektuose. Džiaugiamės mokytojų personalinėmis, grupinėmis parodomis Latvijos, Lietuvos ir Šiaulių galerijose, kitose kultūros ir meno erdvėse.

Mokykloje mokiniai ir mokytojai savo darbus eksponuoja:

• mokyklos hole,
  • salėje-galerijoje,
  • kiekvieno aukšto koridoriuje.

Šiaulių dailės mokykla kuruoja ir Šiaulių miesto bulvaro vitrinose (Vilniaus g. 126/128) vykstančias parodas.

Nuolat keičiama ekspozicija Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo skyriaus patalpose.