Stovykla "Penkios vasaros spalvos"

  • Paskelbta: 2024-05-17
  • Kategorija: Kvietimai

Kviečiame vaikus nuo 9 iki 12 metų į stovyklą, kuri vyks 2024 m. birželio 17-21 d. Labai laukiame dar nesimokančių Šiaulių dailės mokykloje vaikų, kurie galės išbandyti menines veiklas, patirti kūrybos džiaugsmą, pabandyti pasijausti jaunaisiais dailininkais. Šiaulių dailės mokyklos mokiniai skatinami pasikviesti į stovyklą draugą (-ę), kuris (-i) stovykloje susipažins su dailės mokykla, kurs ir žais kartu. 
Mokiniai bus suskirstyti į 5 grupes. Veiklos prasideda 14.00 val. ir baigiasi 17.00 val. (4 akademinės valandos). 
Kiekvieną dieną vyks kitokie kūrybiniai užsiėmimai vis su kitais mokytojais: atrasime vasaros paslaptis, kurdami tekstilinį maišelį, kursime spalvotą nuotaiką, naudodami atspaudus nuo įvairių paviršių, piešime paslaptingąjį „Švelnuką“, naudodami akvarelinius pieštukus, kursime fantastines skulptūrines figūras, išbandysime mistinį siluetų pasaulį. 
Registracija: Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija, kuri galima užpildant šią nuorodą: https://forms.gle/k7ohP9MFefZNLkHP6. Registruotis į stovyklą galima iki birželio 7 d. arba kol bus laisvų vietų. 
Stovyklos kaina 48,00 Eur. Įmoką už stovyklą reikia sumokėti iki 2023 m. birželio 10 d. į Šiaulių dailės mokyklos sąskaitą LT627300010091484975, nurodant UŽ STOVYKLĄ ir stovyklautojo vardą, pavardę. 

Gumbinės g. 18B, 77166 Šiauliai. Tel. +370 689) 59 555, el. p. svdm@splius.lt

Nepamirškite padėkoti autoriui
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas