Vaikų piešinių konkursas „GAMTA-DIDELIS STEBUKLAS“ / children's drawing international contest "NATURE IS A BIG WONDER" / конкурс детского рисунка "ПРИРОДА – ВЕЛИКОЕ ЧУДО"

• Paskelbta: 2023-12-12

Laba diena,

Kviečiame dalyvauti  konkurse „Gamta - didelis stebuklas“.  Dalyviai- Lietuvos ir užsienio šalių pradinių, pagrindinių mokyklų, progimnazijų, gimnazijų ir neformaliojo švietimo mokyklų mokiniai. Organizatoriai-Šiaulių dailės mokykla. Registracijos nuoroda: Registruotis

Hello,

We are inviting you to participate in the contest “Gamta-didelis stebuklas” (“Nature is a big wonder”). The participants for this event are students from elementary school, secondary school, high school and students from non-formal education schools. The event is organized by Siauliai art school. Regulations are attached.

Добрый день,

Приглашаем Вас принять участие в конкурсе "Природа - великое чудо". Участники - учащиеся литовских и зарубежных начальных школ, основных школ, прогимназий, гимназий и школ неформального образования. Организаторы - Шяуляйская художественная школа. Регламент прилагается.